Albin Kurti është lideri i Lëvizjes Vetvendosje e cila i fitoj zgjedhjet e 6te Tetorit shkruan GazetaFlash24.

Por a e njihni babain e liderit të Vetvendosjes?

Ai ëshë Zaim Kurti, babai i dy djemve Albinit dhe Taulantit.Ne publik babai i Albinit ka qenë i panjohur.

GazetaFlash24 ju sjell disa foto të tij, ( Zaim Kurti në të djathtë me syze)

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu