Mbrëmë në orët e vona një 17 vjeçar në fshatin Rogovë të Komunës së Gjakovës ka kryer vetvarje shkruan GazetaFlash24.Vdekjen e viktimës e ka konstatuar Spitali rajonal i Gjakovës Isa Grezda.

Në redaksinë e Gazetës Flash24 kanë ardhur foto dhe indentiteti i të riut( Identieti i njohur për Gazetën)

Raporti i policisë:

“Hetim i vdekjes: Gjakovë 15.11.2020 21:12. Nga spitali rajonal është raportuar se viktima m/k ka tentuar të varë veten por viktima në spital kishte arritur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë./GazetaFlash24.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu