Të hënën, me 7 tetor do të dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Mali i zi.Dardanët do të luajnë në “Fadil Vokrri” me 14 tetor kundër shtetit fqinjë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020.Çmimet e biletave do të sillen nga 5 deri në 80 euro.

VIP – 80 euro

Perëndim – 15 dhe 20 euro

Lindje – 10 dhe 15 euro

Veri dhe jug – 5 euro.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu