Faqja më e madhe online në Kosovë, Nora Mall njihet si faqja me çmimet më të volitshme, blerje të sigurta dhe përgjegjsi për çdo produkt që shet.

Nora Mall gjeni produkte të ndryshme ku produkti arrinë tek dera e shpisë së juaj brenda 24H në Kosovë, ndërsa në Shqipëri dhe Maqedoni brenda 48-72H.

Faqen e Nora Mall mund ta gjeni në Instagram (@noramall_) dhe në Facebook (Nora Mall), mund të porosisni duke shkruar direkt ne mesazhe në keto dy rrjete sociale.

Tek Nora Mall gjeni edhe lojëra shpërblyese ku klientat shpërblehen nga faqja më e madhe Online.

Me datë 25, 26, 27 nëntor 2020, Nora Mall ka bërë ofertat më të mira për “Black Friday”, zbritje nga më te ndryshmet duke filluar nga 20%, 50% dhe 70%, mos humbisni kohë porosisni sa më shpejtë pasi sasitë jane shumë të limituara./Gazeta Flash24/

Artikull i sponzorizuar

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu