Sot u përfol shumë për një mbyllj totale si pasojë e rritjes së numrit të rasteve me koronavirus shkruan GazetaFlash24.

Mirpo Luaras Meha pronar i një lokali të njohur në kryeqytet ka bërë një postim krejtesisht te papritur ne lidhje me situaten e tanishme.Ai shkruan se do të vazhdojnë të punojnë deri në orën 21;00 dhe së shpejti deri në orën 24:00.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu