Top Channel mëson se kryeministri Edi Rama ka shkuar për vizitë në familjen e Klodian Rashës të riut që humbi jetën i vrarë nga policia. Gazetarja e Top Channel Sidorela Gjoni e cila ndodhet pranë shtëpisë, raporton se kryeministri mbërriti atje dhe në orën 14.45 minuta hyri në banesën e familjes Rasha.

Gazetarja e Top Channel Sidorela Gjoni e cila ndodhet pranë shtëpisë, raporton se kryeministri mbërriti atje dhe në orën 14.45 minuta hyri në banesën e familjes Rasha.

Kjo vizitë e Ramës vjen pasi i lajmëroi se sot në orën 6 do të flasë publikisht për të riun.

Reagimi në twitter

Më në fund në Tiranë! Sot në 18.00 do të ndaj me shqiptarët qëndrimin tim për vdekjen tragjike të 25 vjeçarit nga efektivi i Policisë së Shtetit! Faleminderit paraprakisht kujtdo që do të gjejë kohën të më ndjekë në tv apo fb

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu