Sipas hulumtimeve të fundit, koronavirus nuk transmetohet tek homoseksualet.

Sipas hulumtimeve të fundit shkencore nga doktor Hopp dhe Muller nga Instituti Botëror Kundër Viruseve ka rezultuar se koronavirus nuk transmetohet tek homoseksualët.

Në të gjithë botën numri i të infektuarve ka kaluar shifrën 173 000, me mbi 6 600 të vdekur dhe mbi 77 000 të shëruar.

Ndërsa shtresa me e prekur nga koronavirus janë të moshuarit mbi 65 vjeç, të cilët kanë edhe vdekshmërinë me të lartë./gazetametro.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu