Analisti Imer Mushkolaj përmes një statusi në facebook ka reaguar ndaj postimit të Kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti.

Në hartën e publikuar nga Hoti , nuk ka shifra për komunat veriore të Kosovës.

E për këtë ka reguar Mushkolaj ku shkruan: “Ku janë shifrat për komunat veriore? Apo, atë pjesë nuk e konsideroni pjesë të Kosovës?”transmeton GazetaFlash24.net

Harta pasqyron rastet me covid-19 në komuna dhe zonat në të cilet gjenden qytetet e Kosovës.GazetaFlash24.net

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu