Dy emra të njohur për publikun kosovarë, i keni parë së bashku në disa projekte e shumë shpesh edhe në emisone të ndryshme.

Merita e Nystreti janë të martuar prej shumë viteve, dhe së bashku kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, shkruan rtv21.tv

Lidhjnt e tyre ata e kurorëzuan me martesë, mirëpo gjatë prezantimeve të ndryshime shihet se Merita nuk e ka mbiemrin e bashkëshortit.

Me kalimin e viteve çifit ka pësuar ndryshime në pamje, por jo edhe në stilin e muzikës ata vazhdojnë t’i qëndrojnë besnik fansave të tyre për vite me radhë. Më poshtë mund t’i gjeni disa fotografi të vjetra të çiftit.

Prej tre fëmijëve të çiftit, talentin e prindërve trashëgoi djali i tyre Albatriti, i cili tash është këngëtar i suksesshëm dhe i dashur për publikun.

Merita e Nystreti gjithashtu e gëzojnë epitetin e gjyshërve, ata kanë dy mbesa dhe një nip.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu