Aktorja e njohur e serialit “O’ sa mirë”, Arta Nitaj njihet për format e sajë trupore, shkruan Gazeta Flash24.

Ajo vazhdimisht publikon foto seksi në Instagram ku qet në pah format e sajë trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar një selfie e veshur me një fustan të ngushtë dhe mjaftë elegantë.

Ajo e ka kthyer vemndjen me këtë foto seksi ku në dorë shihet që e mbanë telefonin më të ri iPhone 11 pro./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu