Bernard Challandes ka folur pas ndeshjës për ndeshjen e kombertares që u zhvillua sonte shkruan GazetaFlash24.


Challandes deklaroi se luajtëm shumë mirë në të gjitha repartet, dhe se humbëm raste pak më shumë se që duhet, mirpo nuk e shoh si problem këtë pjesë.


Challandes u nda shume i kënaqur me paraqitjen, duke nënvizuar se ndaj Çekisë dhe Anglisë nuk do ta kemi kaq lehtë.


Patëm shumë raste shënimi dhe rezultati ishte vetëm 2:0 tha për fund tekniku Zviceran/GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu