Këngëtarja Adelina Berisha, është njëra nga artistët e estradës e cila njihet për linja të bukura trupore.

Atë shpesh mund ta shohim në palestër e cila nuk iu ndahet ushtrimeve, shkruan Gazeta blic

Fotografitë që ajo i publikon në rrjete sociale, çdoherë pothuajse e shfaqin të përkryer, për sa i përket aseteve të saj.

Artistja, merr shumë pëlqime dhe komente në imazhet që i poston në ‘Instagram‘, njëra nga arsyet e kësaj është fiziku i Adelina Berishës që arrin ta mbajë në formë, fal palestrës dhe kujdesit ndaj ushqimit.

https://streamja.com/69kK

Më poshtë mund të shihni video kur ajo është në palestër.

https://streamja.com/aqle

Ndryshe, ‘Coco‘, është projekti i fundit nga këngëtarja në bashkëpunim me Egoo.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu