Sivjet ai ka realizuar 7 gola në 9 ndeshje me Laussanën në Ligën e Dytë të Zvicrës.

Andi Zeqiri do të jetë futbollisti më i ri i Kombëtares së Kosovës.

Ditë më parë Indeksonline, raportoi se ai ka zgjedhur të përfaqësoj Kosovën.

Trajneri Bernard Challandes është takuar ditë më parë me Zeqirin dhe ai pritet të jetë në dispozicion në nëntor, derisa t’i përgatitet dokumentacioni dhe pasaporta e Kosovës.

Zeqiri është 20 vjeçar që luan si sulmues dhe këmba e tij e preferuar është e majta.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu