Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka marr një kërcënim serioz përmes rrjetit social Facebook.

Një person me emrin Isa Boletini, ka publikuar një fotografi të Miftari, të cilin e fut në shenj,  ku edhe e quan një person famëkeq që ka punuar për Gjykatën Speciale.

E pas kësaj, Miftari ka reaguar duke “shpërthyer” me akuza ndaj ish-presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kreut të PDK-së, Kadri Veselit.

Reagimi i tij:

O Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli tregoju këtyre zagarve dhe lavirev të juja të internetit se unë nuk frikësohem nga askush, as nga etiketimet tuja ani nga ju edhe ma hiq, pihh nanën e zdralave ma pasni ndërru prapë punëdhënësin tem, tash po punojsha me UDB dhe me Rusinë dhe me  Zvicranin Dick Martin se deri para ca diteëh ju Hashim lehnit me zagar tuaj edhe në parlamentin e Kosovës se unë kinse po punoja për dy shok të juaj …që i keni cimera tani në burgun e Hagut?

Ani unë i LDK, BIA, KGB 😄😁😆jeni të lodht jeni të mjer edhe laviret tuja i keni të lodhta siç jeni ju, pasi Djelli im gjithmonë tanë jetën ka lindë dhe ka perëndur në Londër, Berlin,Vashington DS dhe sidomos në Prishtinë dhe në Tel Aviv!

Image

FOTO GALERI

Image

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu