Këngëtarja shqiptare, Eneda Tarifa ka dal pozitiv me Covid-19.

Ajo e bëri të ditur lajmin sot në mëngjes, në një lidhje direkte në Instagram, zbuloi se ka rezultuar pozitive në testin për Coronavirus.

Këngëtarja e njohur thotë se është asimptomatike, përveç se ka humbur shijen dhe nuhatje, por është mirë me shëndet, ndërsa bën thirrje që të kujdeseni për veten.

After leaving 'The Voice', Eneda Tarifa will look at a new program

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu