Një 32-vjeçare ka dalë para gjykatës në Angli, pasi akuzohet se ka kryer marr dhënie se ksuale me një 14-vjeçar.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Teah Vincent, 32 vjeç, nëna e tre fëmijëve joshi dy 14-vjeçar, të cilët ishin duke luajtur futboll para shtëpisë saj, të cilët i ftoi në shtëpi dhe u ofroi atyre ujë.

Mësohet se teksa ishin duke biseduar ajo thirri një nga fëmijët në dhomën lart dhe e kishte detyruar që të kryenin marr ëdhënie se ksuale.

Nëna e tre fëmijëve Vincent, ka pranuar se më 21 tetor 2018 ka kryer marr edhenie se ksuale me të mit urin. Para gjykatësve ajo ka thënë se besonte se djali ishte mbi 16 vjeç dhe nuk e kishte iden se ai ishte 14.

Vazhdon ende gjyqi për 32-vjeçaren dhe nuk është dhënë ende një dënim për aktin që ka kryer.


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu