Jose Murinho ka mbetur pa ekip pas aventurës me Munchester United vitin e kaluar.

Portugezi ka bërë të ditur që është në pritje të një projekti serioz që të rikthehet përsëri nën drejtimin e një ekipi. Gazeta prestigjioze spanjolle “AS” ka shkruajtur që tekniku është në pritje të Real Madrdidit.

Ai ka ruajtur marrëdhënie shumë të mira me presidentin Florentino Perez dhe duke parë që Zinedine Zidane nuk po bën shumë mirë me Los Blancos dhe është vënë në rrezik e ardhmja e tij.

Sipas “AS” tekniku e ka vendosur ku do të punojë. Madje ka zgjedhur dhe stafin e tij. E vetmja gjë që duhet programuar është vetëm data që ai do të zyrtarizohet si trajner i Real Madridit Me shumë gjasa portugezin mund ta shikojmë shumë shpejt nën drejtimin e ekipit madrilen.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu