Pa make-up dhe pa filtra/ Ja si duket VIPAT shqiptare !

Mund të bëni dallimin dhe të zgjidhni se kush duket bukur në të dyja versionet. Si duken ato pa makeup?
Gjithmonë jemi mesuar qe VIPAT t’i shikojme pa rrathë poshtë syve, pa puçrra, gjithnjë me makeup, të kuruara, të zbukuruara apo defekte të tjera që na ndodhin të gjithëve në jeten e perditshme.

Mbahuni mirë para se t’i shihni/ Ja si duken vajzat e famshme shqiptare pa tualet

Grimi është elementi kryesor. Sot janë të gjitha mundësitë që çdo person të duket bukur.

Megjithëse pak herë kur ka ndodhur VIP-et shqiptare kanë tërhequr shumë vëmendjen kur kanë postuar foto pa makeup në rrjete sociale. Komentet për këto foto kanë qenë të shumta.

Jeta e përditshme, thjeshtësia me shfaqjen në ekran janë shumë larg nga njëra-tjetra. Ndonjëherë harrojmë që ato janë njerez të zakonshëm si ne sepse femrat e ekranit shqiptar duken kaq perfekte.


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu