Trajneri i klubit të Ballkanit, Ismet Munishi i ka reaguar futbollisti të Kosovës, Edon Zhegrovës.

Pasi u kritkua per lojën e tij sonte në miqësore ndaj Shqipërisë, Zhegrova erdhi me një postimi të gjatë në “instastoryn” e tij, shkruan IndeksOnline

Pas, kësaj tekniku i klubit nga Suhareka, nuk u përmbajt fare, ku përmes një postimi në “Facebook”, drejtohet me fjalët që: Lexoni histori para lojës, leni frizuart dhe instagramet e rrjetet sociale.

“Krejt qka keni me thanë , na tregoni ne fushë.
Na keni lodhe ne statuse dhe me folklor patriotik.
Duhni me dit qe ka lujtë dikush para juve !
Futbolli luhet me zemer dhe me tru , kembet jon thjesht per transport .
Sa jeni te bashkuar apo jo tregojnë 10 lojtë e fundit.
Keni gjet but dhe po boni hajgare .
Lexoni histori pak para lojes leni frizurat dhe instagramat e rrjetet tjera sociale.
Shtrengoni bolet mune dikon.
Unë biri yt Kosovë”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu