Ngjarje e rëndë për familjen Zogaj.

G.Zogaj derisa ishte duke vozitur motoçikletën e tij nga ku u godit nga një veturë “Jeep”, me ç’rast ka humbur jetën.

Zogaj nuk ia doli që të përballonte as deri në Spitalin e Pejës.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë Rajonale në Pejë, Xhevat Ibraj.“Aksidenti fatkeqësisht ka qenë fatal, ka ndodh mes një mjeti JEEP dhe një motoçiklete. Viktima ka qenë ngasës i motoçikleës.I njejti në shenja jetë është nisur për në spitalin e Pejës por ka arritur pa shenja jete. Viktima ka qenë i lindur më 2001”, ka thënë ai.

Zogaj ka qenë djali i vetëm i familjes, i cili ka pasur dy motra.Po ashtu, mësohet se ai tash e dy muaj kishte filluar që të punonte pasiqë kishte jetuar në kushte të vështira.Ngasësi i veturës që e ka goditur atë është prangosur nga Policia e Kosovës dhe është dërguar në mbajtje.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu