Ish-sh Ministrit të Zhvillimit Ekonomik të Republikës së Kosovës, Valdrin Lluka përmes një statusi në facebook ka publikuar një raport, ku shihen shpenzimet e ktyeministrit dhe ministrave për vitin 2019, transmeton GazetaFlash24.

Ai për veten ka konsideruar se ka qenë përfaqsuses i denjë i Gjakovës, ose siç njihen me terme lokale si fikan, mivzir e tamasqar shkruan GazetaFlash24.

“Instituti GAP, në raportin e fundit të shpenzimeve të kryeministrit dhe ministrave për vitin 2019, edhe njëherë konfirmon që jam përfaqësues i denjë i Gjakovës ose siç njihen ndryshe në terme lokale si fikan / mizivir / tamasqar “-shkruan Lluka

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu