Nje incident i papranueshem ka ndodhur sot ne Perputhen.

Teksa Arjoni shpjegonte situaten e tij me Tean ka nderhyre Fatjoni disa here duke mos e lejuar te flase. I acaruar nga kjo Arjoni i ka thene Fatjonit: Pusho te degjojme se do te kap me shpulla”.

Ka qene kjo fraze qe nuk e ka toleruar Fatjoni i cili eshte ngritur per te goditur Arjonin. Eshte dashur nderhyrja e djemve dhe e Bores per te qetesuar situaten.

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu