Njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, i ka quajtur “të lodhta foret e Vjosa Osmanit me homazhet”, që është duke i bërë gjatë ditës së sotme, pas marrjes së postit si ushtruese e detyrës si presidente.

Mushkolaj thotë se këto veprime të Osmanit janë plotë formë, por pa asnjë përmbajtje.

“T’lodhta këto foret e Vjosa Osmanit me homazhe, frymëzim, blla, blla… Plot formë, e aspak përmbajtje “, ka shkruar Mushkolaj.Osmani, gjatë ditës ka bërë homazhe tek varri i ish presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova dhe tek komandanti legjendar, Adem Jashari.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu