Pas debatit mes Julit dhe Sindit mbrëmjen e djeshme në lidhje me batutën e “vajit” të borshit, ka reaguar edhe Fation Kuqari. Përmes një story në Instagram ai ka shpërthyer ndaj Sindit.

Image result for sindi dhe juli

Fationi ka vendosur në fytyrën e Sindit emojin e një personi që vjell teksa e ka quajtur konkurrenten edhe njeri antipatik. Ndër të tjera, i riu që trazoi ujërat në emision ka shtuar se nëse do e thyejë televizorin do jetë vetëm për shkak të Sindit. Ky reagim kaq i ashpër ka ardhur, pas replikave që Sindi ka bërë dje me Julin dhe Arian Konomin.

Fationi shkruan:

Booo nëse do e thyej TV, i vetmi person do të jetë për këtë… Shkatërrim nervash. Ndjesë të gjithëve se s’doja të reagoja fare, po shumë antipatike.

Image result for sindi dhe juli

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu