Si pasojë e infektimit em COVID-19, ka humbur jetën mjeku, Veton Halili.Lajmi është bërë i ditur nga Qendra e Mjekësisë Familjare në Prishtinë.Në njoftimin e tyre, thuhet se vdekja e Veton Halilit, është një humbje e madhe për familjen, kolegët dhe gjithë shoqërinë.

Njoftimi i plotë:Me dhimbje e pikëllim të thellë morrëm lajmin se sot me 04.12.2020 pas një lufte me Covid 19 humbi betejën VETON HALILI (punëtor në Poliklinikën e Stomatologjisë QKMF Prishtinë)
Vdekja e tij është një humbje e madhe për familjen, kolegët dhe gjithë shoqërinë.
Ngushëllimet më të sinqerta familjes, kolegëve dhe stafit të Poliklinikës së Stomatologjisë, të cilët ndajtën një pjesë të jetës dhe punës bashkë!/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu