Dashi

Ndikimi i planetëve do jete mjaft pozitiv sot. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e atij qe dashuroni dhe çdo gjë do shkoje ashtu si e keni ëndërruar prej kohesh. Beqaret do jene te vendosur te gjejnë një person për ta pasur ne krah dhe do ia arrijnë qëllimit. Financat duhet t’i menaxhoni me sa me shume maturi dhe kujdes sidomos sot qe do jete një dite e vështirë.

Demi

Jeta ne çift do ece me se miri gjate kësaj dite. Mirëqenia dhe harmonia do mbizotërojnë gjithë kohës kështu qe mos u shqetësoni për asgjë. Beqaret do kenë komunikimin si piken e tyre me te forte dhe do arrijnë te tërheqin pas vetes shume persona. Ne planin financiar mund te kryeni edhe ndonjë transaksion duke qene se situata do jete e qëndrueshme.

Binjaket

Dita e sotme do jete e mrekullueshme dhe e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja. Çdo gjë do shkoje për mrekulli kështu qe shfrytëzoni çdo minute. Për beqaret mundësitë për takime do shtohen edhe me shume. Ka shume mundësi ta gjeni personin e duhur. Situata financiare do konsolidohet mjaft. Do jeni te kujdesshëm me çdo shpenzim apo investim.

Gaforrja

Edhe pse nuk do jeni ne humorin e duhur, marrëdhënia ne çift do jete e qëndrueshme sot. Do kuptoheni me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni debate te forta. Beqaret do i neglizhojnë ftesat qe do iu bëhen dhe do mbeten ne te njëjtën gjendje qe ishin. Investimet e mëdha duhen shmangur patjetër. te ardhurat nuk janë ne gjendjen me te mire te mundshme.

Luani

Dite goxha e turbullt kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar kështu qe matini mire fjalët. Beqaret do mbyllen ne vetvete dhe nuk do i shfrytëzojnë aq sa duhet mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar ka rrezik qe gjerat te mos ecin si duhet. Beni kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Virgjeresha

Beni deklarata dashurie sot dhe do e shihni qe ambienti ne çift do përmirësohet ndjeshëm dhe do nxehet me tepër. Partneri do jete gjithë kohës ne humor dhe gati t’ua plotësojë dëshirat. Beqaret do lodhen me kot se kërkuari dashurinë. Nuk është koha e duhur. Perspektivat financiare janë te mira, megjithatë nuk duhen kryer aspak shpenzime te pamenduara.

Peshorja

Te dashuruarit do kenë here debate dhe here do dashurohen plot pasion. Këto janë gjera normale për një lidhje, mjafton qe te mos e teprojnë. Beqaret do fillojnë një pune te re dhe ne atë mjedis do takojnë një person shume te veçante. Kujdes mos hidhni asnjë hap te nxituar. Financat do jene delikate. Përveç shpenzimeve te domosdoshme nuk duhet te kryeni asnjë tjetër.

Akrepi

Yjet do ndikoje pa mase sot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin do filloje te konsolidohet edhe me tepër. Do ndiheni mire dhe te qete. Beqaret duhet te mos i japin askujt fjalët edhe sikur personat qe do takojnë te jene mbresëlënës. Financat do jene goxha te qëndrueshme. Nuk pritet asnjë problem aspo vështirësi ne këtë sektor.

Shigjetari

Do jeni shume te duruar me partnerin tuaj sot dhe do tregoheni te kuptueshëm kur ai te thotë edhe ndonjë gjë qe nuk duhet. Beqaret nuk do jene aspak ne humor dhe nuk do e kërkojnë personin e duhur. Gjerat do mbeten ashtu si ishin. Ne planin financiar mos bëni çmenduri nëse nuk doni qe te ardhurat te marrin tatëpjetën.

Bricjapi

Nëse i merrni gjerat shtruar dhe e lini paksa pas dore partnerin tuaj, situata edhe mund te ndërlikohet. Ai do ketë me te vërtete nevoje për mbështetjen tuaj. Beqaret do ndihen mire me lirinë qe kane dhe nuk do e kërkojnë dashurinë. Ne planin financiar do jeni te detyruar te merrni masa ekstreme sepse përndryshe situata mund te dale jashtë kontrollit.

Ujori

Mos bëni asgjë me nxitim ne jetën tuaj ne çift nëse nuk doni qe me vone te pendoheni. Flisni qetësisht dhe mendohuni shume here para se te merrni ndonjë vendim. Beqaret do e takojnë me ne fund shpirtin tyre binjak, por do presin edhe pakohe para se te fillojnë një lidhje. Financat do vijnë dalëngadalë duke u përmirësuar. Do ndiheni mire.

Peshqit

Jeta ne çift nuk do jete ne periudhën me te mire te mundshme sot. Do keni here pas here edhe konflikte me atë qe keni ne krah. Beqaret ka shume mundësi qe ta gjejnë personin qe do iu përshtatet ne çdo pike dhe do ndihen te plotësuar. Financat duhen pasur ne vëmendje. Do iu duhet te kryeni disa shpenzime te konsiderueshme kështu qe hiqni dore nga ndonjë shpenzim tjetër.F

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu