Dashi
Dite shume e qëndrueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe do hapni rruge kur te jete nevoja. Beqaret do e kenë te lehte ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë prej kohesh. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe do ketë ndikim te madh. Gjendja do vije duke u përmirësuar dalëngadalë.

Demi
Priten stuhi te forta gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do kaloni vështirësi pa fund dhe nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin. Mire do jete te qëndroni pak kohe larg dhe te reflektoni me kujdes. Beqaret do kenë mundësi për takime pasionante dhe tejet emocionuese. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume me te kujdesshëm me shpenzimet sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Binjaket
Nuk do keni asnjë vështirësi gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, përkundrazi gjithçka do shkoje për mrekulli. Mund te merren edhe disa vendime te cilat kane kohe qe shtyhen. Beqaret ne momentin qe me pak e presin do takojnë personin ideal dhe do fillojnë me te një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar gjendja nuk do jete shume delikate, megjithatë mundohuni te tregoheni te matur.

Gaforrja
Marrëdhënia me partnerin do përforcohet edhe me shume gjate gjithë kësaj dite. Do flisni hapur për gjithçka me te dhe do i harroni te gjitha problemet e se shkuarës. Ne fund te fundit askush nuk është perfekt. Beqaret nuk duhet te fiksohen pas personave te pasur sepse mund te zhgënjehen shpejt. Gjendja financiare do ketë përmirësime te mëdha fale perkudjesit qe do tregoni.

Luani
Do luftoni fort gjate kësaj dite me rutinën qe ju ka pushtuar dhe do mundoheni te provoni emocione te reja. Partneri do jete i te njëjtit mendim dhe te dy do arrini atë qe doni. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe do përjetojnë emocione te pafundme. Financat do vazhdojnë te mbeten te turbullta edhe për shkak te disa shpenzimeve te domosdoshme qe do ju duhet te kryeni.

Virgjeresha
Mos luani me ndjenjat e partnerit gjate kësaj dite sepse me vone mund te lëndoni edhe veten. Disave situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret do ndihen te pakënaqur me takimet qe do realizojnë dhe do preferojnë te qëndrojnë edhe sot vetëm. Ne planin financiar te gjithë planetët do jene ne anën tuaj dhe do ju ndihmojnë te hidhni hapat e duhura.

Peshorja
Fale Uranit dhe Neptunit qe do ndikoje mjaft ne jetën tuaj ne çift sot, atmosfera do jete e animuar. Ne çdo çast do përjetoni kënaqësi te veçanta. Beqaret do kenë plot takime, por do gjejnë nga një te mete tek gjithsecili dhe nuk pranojnë te vazhdojnë me tej. Gjendja financiare do jete shume e turbullt. Duhet pasur kujdes edhe me shpenzimet e domosdoshme.

Akrepi
Priten probleme serioze gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Asgjë nuk ka për te ecur si e keni menduar dhe shpesh do vuani tej mase. Beqaret nuk do jene me fat dhe nuk do e gjejnë as sot personin qe kane kërkuar. Ne planin financiar do ketë surpriza. As vete nuk mund ta kishit menduar se gjerat do ju ndryshonin rrënjësisht ne këtë mënyrë.

Shigjetari
Duhet t’i kushtoni me shume kohe jetës suaj ne çift gjate kësaj dite nëse nuk doni qe ta humbni partnerin. Ai ka me shume se kurrë nevoje për mbështetje dhe ngrohtësi. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar do jeni shume te zotet dhe nuk do bëni asnjë lloj gabimi. Gjendja do jete e qëndrueshme.

Bricjapi
Edhe pse nuk do jeni shume te sigurte për ndjenjat e partnerit tuaj, sot nuk është momenti për te marre vendime. Prisni edhe disa dite dhe flisni seriozisht me te. Beqaret ka rrezik te tregohen impulsive dhe te bëjnë gabime te pafalshme për te cilat do pendohen tej mase. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj dhe do i zgjidhni te gjitha problemet qe keni pasur.

Ujori
Duhet ta kënaqni ne çdo moment partnerin tuaj sot sepse ai do jete i rene moralisht dhe mund te bjere ne depresion. Mos e lini për asnjë çast vetëm dhe shprehjani sa te mundni ndjenjat. Beqaret do jene te pafat dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Financat duhet t’i menaxhoni shume përkujdes edhe nëse gjendja nuk do jete aq alarmante. Me mire te merrni masa paraprake.

Peshqit
Duhet te shtoni dozat e komunikimit ne çift gjate gjithë kësaj nëse doni qe te mos lindin keqkuptime me atë qe keni ne krah. Beqaret do jene shume te shpërqendruar dhe as qe do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar nuk do ketë shume probleme megjithatë duhet te mos kryeni asnjë lloj çmendurie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu