Ka disa ditë që Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid po qëndrojnë në New York për javën e modës atje, shkruan GazetaBlic.

Çifti i ri mbrëmë u bën pjesë e kampanjës së Marc Jacobs, nga ku Dua ka publikuar sot dhe fotografi.

E veshur me një bluzë ngjyrë të kaltër, dhe minifund të shkurtër ngjyrë të verdhë, ndërsa Anwar me pantallona ngjyrë të verdhë dhe bluzë të bardhë, dyshja kanë marrë shumë komente, por ato negative kryesojnë më shumë.

Madje ka disa nga ata që e kritikojnë ashpër Dua Lipën për lidhjen e re, e ndërsa komentet nuk mungojnë për rruazat në qafë tek Anwar.

“Isaac më i mirë, kthehu te Isaac, hiqmu këtij dylberi”, shkruan njëra nga ndjekëset në postimin e Dua Lipës.

Ndërsa kanë qenë të shumtë ata që këtë lidhje e quajn thjest biznes, duke qenë se Anwar është vëllai i motrave të famshme Bella dhe Gigi, dhe sipas një pjese të madhe njerëzish këngëtarja po mundohet të përfitojë më shumë famë nga ai./GazetaBlic

SHPËRNDAJE

2 KOMENTET

 1. Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it’s really informative.
  I am going to watch out for brussels. I’ll appreciate if you continue this in future.
  Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!

 2. Hello! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you
  using for this website? I’m getting fed up of WordPress because I’ve had issues witth hackers and I’m
  llooking at alternatives for another platform.
  I woulld be great if you could point me in the direction of a good platform.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu