Ajo iu dhuron arsye për ta ndjekur adhuruesve të saj në rrjetet sociale.Modelja ruse, Anastasia Kvitko ka vazhduar me pozat e saj provokuese në të cilat zgjon imagjinatën e gjinisë së kundër, shkruan Indeksonline.

Disa poza seksi, Anastasia i ka realizuar së fundi teksa shihet e veshur në bikini në një jaht.

Përveç linjave ‘shpërthyese’ modelja nuk i ndal pas gjestet provokuese teksa duket ‘bombastike’ dhe në super formë.

Ndryshe, ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet dhe shpesh herë konsiderohet si rivalja e Kim Kardashian.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu