Një baba ka vr’arë veten dhe dy fëmijët e tij, duke u hedhur nga ballkoni i katit të 9-të.

Roman Mikhailovi mori vendimin pasi bashkëshortja i kërkoi divorcin.

30-vjeçari vd’iq në vendin e ngjarjes së bashku me djalin 18 muajsh, Artyom. Ndërsa vajza e tyre 4-vjeçare Sofiya vd’iq më vonë në spital.

Para trag’jedisë në Saratov – Rusi, Mikhailovi i kishte dërguar bashkëshortes, Irina një fotografi të tij dhe dy fëmijëve në ballkon.

29-vjeçarja, me profesion psikologe, u nis menjëherë në shtëpi, por ishte shumë vonë për të ndaluar ngjarjen trag’jike.

Gruaja raportohet se është në shok të thellë pas vde’kjes së dy fëmijëve të saj.

Mikhailovi raportohet se ishte xheloz dhe dyshonte se Irina kishte një lidhje tjetër.

Në një shënim të lënë në shtëpi, ai shkruante: “Faji është i bashkëshortes sime”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu