Vjen goli i tretë në takimin Liverpool – Newcatle.

Golin e dytë dhe të epërsisë për skuadrën e Liverpoolit e ka shënuar Mane në minutën e 40’të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu