Arbenita Ismajli vazhdon të shpreh publikisht dashurinë ndaj Feros.

Arbenita Ismajli së fundmi ishte në qendër të vëmendjes pas videos që u publikuar javë më parë ku modelja shihej duke u puthur me një djalë, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka ndarë një video mjaft intime me të dashurin e saj Fero, dyshja janë shfaqur gjysmë të zhveshur dhe në postimin e bërë mund ta shohim reperin duke mbajtur në bel të dashurën e saj.

Kështu duket se lidhja e tyre nuk është ‘tundur’ fare nga skandali i muajit të kaluar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu