Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Sadik Zeneli” në Prishtinë.

Një sinjalizues i Gazetës Sinjali ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, teksa shihen zyrtarë policorë duke i ndjekur të dyshuarit.

Gazeta ka kontaktuar me policinë dhe do t’ju mbajë të informuar për detajet e tjera.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu