Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka bërë ndryshime rrënjësore në burgjet në vend.

Burime të besueshme për Top Channel pranë ministrisë së Drejtësisë bëjnë me dije se Gjonaj ka ndryshuar të gjithë shefat e policisë së burgjeve.

A e dini se Clio ka teknologji të avansuar për parkim?
E SPONSORUAR
LEXO MË SHUMË
Mësohet se kjo rrokadë vjen me qëllimin për të rritur sigurinë në burgje dhe shtrëngimin e masave tha një burim i sigurt për gazetaren e Top Channel, Anila Hoxha.

Ndërkohë të gjithë të larguarit do zëvendësohen me të tjerë.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu