Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka tërhequr vëmendjen me videon e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Modelja spanjolle ka publikuar një video në Instagram teksa po bën ‘twerk’ me trëndafil në dorë. Ajo ka marrë jo pak, por 8 milion pëlqime.

Pas lidhjes së saj me Ronaldon është bërë mjaft e njohur dhe shpesh përflitet për format trupore të përsosura.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu