Ish-deputeti i LDK’së, Gani Geci, ishte i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7.

Geci ndër të tjera ka folur dhe për zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen në Kosovë. Ai ka thënë se LDK nuk brengoset për PDK’në në këto zgjedhje por për një parti tjetër.

“E kemi problemin tek këta të rinjtë që gjuajnë gurë”, ka thënë Geci.

“Për PDK’në nuk brengosemi. Këta e dinë që e kanë trenin e fundit”

Tutje Geci ka thënë se vajza e tij kurrë nuk do të votojë një koalicion me PDK’në.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu