Tri orë para ndeshjes, futbollisti i Sacramentos, Darek Formella mëson se babai i tij ka humbur betejen me kancerin.

Ai nuk iu tregoi shokëve të skuadrës, luajti dhe shënoi golin e fitores në minutën e 81-të.

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu