Çifti i njohur i estradës Shqiptare, Mozzik dhe Loredana kanë publikuar disa këngë së bashku dhe kanë një vazë të ëmbël e cila quhet Hana.

Kohëve të fundit kanë qarkulluar lajme se qifti i njohur janë ndarë, transmeton Gazeta Flash24.

Sot është parë se çifti i njohur i estrades Shqiptare nuk e ndjekin njëri tjetrin në rrjetin social Instagram, kjo bën të kuptoj se në mes çiftit ka probleme që mund ti ketë quar deri në ndarje.

Presim edhe konfirmimin e çiftit se a janë ndarë me të vërtet, deri me tani nuk kemi pasur ndonjë reagim./gazetaflash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu