Pak momente më parë Lirim Kastrati na ka prezantuar me te dashuren e tij kroate shkruan GazetaFlash24.

Ende ska asgje konkrete se cili mund të jetë raportin ndërmjet futbollistit dhe bukuroshes në foton e postuar ne rrjet, ndersa dyshime ekzistojne per dicka me shume se sa fotografi.

GazetaFlash24 ju sjellë disa fotografi të bukuroshes kroate:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu