Hillary Clinton dhe Bill Clinton është çifti i njohur nga e gjithë bota.

Javë më parë ata festuan përvjetorin e tyre të martesës, e fjalët romantike kushtuar njëri-tjetrit nuk munguan!

Hillary ka shkruar “44 vjet më pas dhe ai është në formë ende

”, ndërsa bashkëshorti i saj Bill Clinton, i cili edhe është një mik i madh i shqiptarëve ka shkruar “Dhe pas 44 vjetëve, unë të shikoj me lumturi ashtu sikur të shikoja atëherë ”.

Ata ishin së bashku edhe në Shkollën e Drejtësisë “Yale” më 1972, ku e kishin bërë edhe këto foto të këndshme.

Foto e rrallë, Hillary dhe Bill Clinton si studentë në vitin 1972.
Image result for hillary dhe bill klinton rare photos
Image result for hillary dhe bill klinton rare photos

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu