Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Liverpooli dhe Napolit, duel ky ne kuadër te Ligës se Kampioneve.Djelmoshat e Klopp do te mundohen qe te japin më të mirën nga vetja, dhe të dalin si triumfues nga kjo ndeshje, shkruan GazetaBlic.Por, mos te harrojmë se Napoli me një trajner si Ancelotti, do t’i paraqes mjaft probleme skuadrës së ‘The Reds’, kjo pasi dihet e kaluara e tij fantastike me klube te mëdha.

Me poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare te te dyja skuadrave:Napoli XI: Meret; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui; Callejón, Allan, Fabián Ruiz, Insigne; Mertens, Lozano.

Liverpool:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu