Ai, përmes një postimi në Facebook, ka vlerësuar lartë Maradonën, duke u shprehur i mërzitur për ikjen e tij të hershme.

“Sot i them lamtumirë një shoku dhe bota i thotë lamtumirë një gjeniu të përjetshëm. Një nga më të mirët në histori. Një magjistar i pashembullt. Ai largohet shumë shpejt, po lë një trashëgimi pa kufij dhe një boshllëk që nuk do të plotësohet kurrë. Pusho në paqe. Ju nuk do të harroheni kurrë”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu