I dashuri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla ka sqaruar njëherë e mirë gjithçka, edhe për lajmet e rreme të cilat kanë qarkulluar nëpër media, transmeton GazetaFlash24.

U raportua se ajo e ka shkatërruar një familje duke e ndarë Fisnikun nga bashkëshortja e që bashk kanë 2 fëmijë

Deri më sot asnjëri prej tyre as Fjolla dhe as Fisniku nuk kanë folur rreth kësaj çështje.

Por, Fisniku ka vendosur ta thyej heshtjen dhe të sqaroi gjithçka njëherë e mirë. Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka thënë se martesa e tij mori fund para se Fjolla të bënte pjesë në jetën e tij.

Ai paralajmëroi se së shpejti do të martohen me Fjollën e se fëmijëve të tij nuk do ti mungojë asgjë./GazetaFlash24.net

Postimi i plotë :

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu