Ajo po duket e lumtur dhe më e bukur se ansjëherë më parë. Nora Istrefi, edhe ngjarjen e fundit në jetën private e ka marrë qetësisht, shkruan “Kosovarja”.

Në përgjithësi këngëtarja nuk është nga ata persona që ekzaltohen shumë dhe karakteri i saj është për admirim.

Ndarjen e konfirmoj Roberti, e Nora nuk e pa të udhës ti thotë as dy fjalë. Ajo, po e kalon në mënyrën e saj bujën e kësaj ngjarje, me të cilen opinioni vazhdon të merret intenzivisht, shkruan “Kosovarja”.

Në storyt e fundit, këngëtarja shihet duke u argëtuar në veturë teksa dëgjon në radio duetin me motren e saj.

Në këto video, vëmendje merr edhe një unazë e re dhe e bukur në gishtin e këngëtares. Dhuratë, apo?/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu