Sipas Exit Pollit të prezantuar në Rtv Dukagjini, fitues i zgjedhjeve të sotme është Shpejtim Bulliqi me 50.02%, i pasuar nga Nexhmi Rudari me 40.11% dhe Naim Fetahu i PDK-së me 9.87%.

Këtë sondazh e ka prezantuar Armend Muja, i shoqëruar me Ermal Pandurin.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu