Endrit Thaçi ka publikuar një imazh bashkë me prindërit.Në rrjetin e tij social ‘Instagram‘ nuk është se ndan postime të shumta, edhe ato çka i publikon janë më shumë familjare, shkruan GazetaBlic.Edhe këtë herë, ka zgjedhur të postoi një foto bashkë me presidentin Thaçi dhe nënën e tij, Lumnije Thaçin.

Ata kanë pozuar së bashku dhe shihen një familje tejet e lumtur.Krahas gjithë imazhit, më shumë bie në sy gruaja e presidentit Thaçi e cila çdoherë shfaqet e rregulluar.
Ndryshe, Endriti është fëmija i vetëm i Hashim dhe Lumnije Thaçit./GazetaBlic./

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu