Kandidati për Krymenistër nga radhët e Vetëvendosjes, Albin Kurti ka publikuar një postim nga vizita e basketbollistit, Edmond Azemi sot në zyrën e kësaj partie.

Kurti tha se bashkë me Azemin diskutuan në lidhje me shumë ndeshje historike të basketbollit vendor e ndërkombëtar, por që edhe për atë se çfarë do t’i ofrojë basketbollit dhe sportit në përgjithësi, Lëvizja Vetëvendosje në rast se do të qeverisë me vendin.

Ky është postimi i tij i plotë:

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu