Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo, përmes një statusi në facebook transmeton GazetaFlash24.

Postimi i saj:

Të nderuar qytetarë,
Sot jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Për dy javë, do të jem në vetëizolim dhe do të punoj nga distanca për aq sa me lejon gjendja shëndetësore.
Shëndet për ju dhe familjet e juaja!
HB

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu