Vaksinimi kundër Covid-19 ka filluar tash e një kohë në shumë vende të botës.

Por, ka shumë njerëz që kanë ofruar dëshmi të ndryshme në rrjetet sociale, përmes të cilave treguan se sa të dëmshme për organizëm po dijnë të jenë vaksinat e tilla, saktësisht efektet që po japin ato,

Edhe kësaj radhe, në Facebook janë shpërndarë video ku shihen reagimet e forta që vaksina kundër Covid-19 bëri në trupin e njeriut.

Dridhjet e forta, vështirësitë në frymmëmarrje dhe humbja e forcës janë vetëm disa nga këto reakisione./syri

Ja videoja:

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu