Një rrahje mes nëntë personave ka ndodhur dje rreth orëve të mbrëmjes në Deçan, ku sinjalizuesit e Gazetës Sinjali ishin në vendin e ngjarjes dhe kanë treguar se si ndodhi rrahja.

Sipas sinjalizuesve personat e përfshirë në rrahje  kishin përdorur thika dhe armë të zjarrit, me ç’rast tre persona kanë mbetur të lënduar.

Burime të Sinjalit brenda Policisë njoftojnë se 6 persona të dyshuar për këtë rast janë arrestuar, derisa 3 të tjerë janë liruar./

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu